СТАТТІ

 

Якщо ви думаєте, що пішки через Національний парк Йосеміті легко, подумайте ще раз. Ми заблукали, спали під зірками, мали тісну зустріч з численними дикими тваринами, і я захопив усі ці моменти на мою камеру. Довіртесь, ви будете насолоджуватися цим влогом.

Що таке душа Сеула? Безумовно, їжа! Дивіться мій влог, щоб побачити, що їсти, де їсти і як максимально налодитись корейскою.

Постійно подорожувати може бути складно. Тому я взяв невелику відпустку і відвідав моїх друзів в Канаді. Вони показали мені кращі місця в Альберті, про них в моєму відео.

Бували часи, коли у мене не було ні пенні за душею. Але це ніколи не зупиняло мене від подорожей. Я покажу вам, як проїхати за старою доброю Америці без грошей.

Приємно познайомитися. Хочете дізнатися, чому я знімаю відео про мої подорожі, плюси і мінуси кочового життя і чому краще ніколи не стає відеоблогером? Тоді це відео спеціально для вас.

Я віддаю перевагу подорожам на землі ніж плаванню по непередбачуваному морю, але коли з'являється рідкісна можливість, я не можу сказати ні. Це відео про те, як я пережив 1 тиждень на кораблі.

Природа Канади одна з найпривабливіших у світі. Я вирішив вивчити узбережжі перш ніж відправиться в гори. Якщо і ви подорожуєте подібним чином, не пропустіть мій влоги.

Місяць тому я опинився в Туреччині по чистій випадковості. Переплутав літаки і не знайшов нічого кращого, ніж витягти максимум з ситуації.

Немає часу на подорожі? У сьогоднішньому влоги я розповім вам, як насолодитися одноденним подорожжю. Пакуйте рюкзак і вперед!